
Қалақшалы қашау, өздігінен қайралатын Pro 50 x 350 мм, SDS Max Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 50 х 350 мм болатын Gross PRO 70352 қалақшалы өздігінен қайрайтын қашау SDS MAX перфораторларына сәйкес келеді. Шпатель негіздерден ескі әрлеу жабындарын оңай алып тастайды, сонымен қатар бетон мен кірпішті жарып жібереді. Заманауи конструкциясының арқасында ол қолданудың кең спектріне ие, сондықтан материалдарды тиімді түрде бұзады және тіпті битумды жару және топырақты қопсыту үшін де қолдануға болады. Қашау құрылыс-жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады.Артықшылықтарытөзімділік және абразивті тозуға төзімділік — қашау легирленген жоғары көміртекті болаттан жасалған.Жоғары жұмыс ресурсы — ұшы ыстық пластикалық деформация әдісімен жасалған, сондықтан жабдық тозуға төзімділігімен ерекшеленеді.Механикалық кернеулерге төзімділік — кесу жиегі 54-59 HRC қаттылығына дейін шыңдалған.Қарапайым техникалық қызмет көрсету — өздігінен қайралатын жұмыс бөлігінің арқасында қашауды жұмысқа дайындауға уақыт жоғалтудың қажеті жоқ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 444 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Болат маркасы | 46CrB4 |
| Ұштықтың түрі | кең, жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Штрих-код | 4044996034218 |
- Бағасы: 10 439 ₸

