
Шың тәрізді қашау 250 мм, Pro, SDS Plus Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм болатын Gross PRO 70316 шың тәрізді қашау қондырғы ретінде SDS PLUS айналмалы балғаларына орнатылады. Шыңның ұшы оңтайлы бұрышта орналасқан, сондықтан қашау бетон және кірпіш конструкцияларын құлату және бұзу, сондай-ақ ескі әрлеуді алу үшін сәтті қолданылады. Қашау құрылыс алаңында құбырларды бөлшектеу және төсеу кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарыберіктілік және тозуға төзімділік — қашау қатты хром-ванадийлі болаттан жасалған.Жоғары ресурс — кесу жиегі 54-59 HRC қаттылығына байланысты өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды.Тиімді жұмыс — қашау заманауи технологиялар бойынша жасалған, сондықтан оның конструкциясы балғамен бұрғылау патронында кептелуге жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ені | 14 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 43 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.248 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Болат маркасы | 46CrB2 |
| Ұштықтың түрі | пика |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996034164 |
- Бағасы: 3 771 ₸

