
Шың тәрізді қашау, Rtec 400 мм өздігінен қайрайтын, SDS Max Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 мм болатын Gross Rtec 70350 шыңы тәрізді өздігінен қайрайтын қашау соғу және кесу құралының санатына жатады және SDS MAX айналмалы балғаларына орнатылады. Құрылыста әртүрлі құрылымдарды бөлшектеу үшін қолданылады. Шыңның өткір ұшының арқасында ол ескі материалдарды тез жояды, сонымен қатар кірпіш пен бетондағы тесіктерді теседі.АртықшылықтаРыұзақ қызмет ету мерзімі — өнімділігі жоғары хром-ванадийлі болаттың арқасында қашаудың беріктігіне және тозуға төзімділігіне қол жеткізіледі.Жоғары ресурс — 54-59 HRC кесу жиегінің қаттылығы қашауға механикалық кернеулерге төтеп беруге және абразивті тозуға қарсы тұруға мүмкіндік береді.Ең аз техникалық қызмет көрсету — жиек жұмыс кезінде өздігінен қайралады, сондықтан шеберге оны қайрауға уақыт жоғалтудың қажеті жоқ.Шламды тиімді жою — бұрғылау өнімдерін шығару үшін жұмыс бөлігінде ойықтар қарастырылған.Ойластырылған заманауи конструкция — қашау шанағы тескіш патронға кептеліп қалмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 495 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 43 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.741 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Болат маркасы | 46CrB3 |
| Ұштықтың түрі | пика |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Штрих-код | 4044996034201 |
- Бағасы: 9 115 ₸

