
Тегіс қашау 20 х 250 мм, Pro, SDS Plus Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 20х250 мм болатын Gross PRO 70318 жалпақ қашау SDS PLUS перфораторларына орнатылып, оның функционалдығын кеңейтуге мүмкіндік береді. Ең көп таралған тегіс пішіннің жұмыс бөлігі ескі әрлеуді бөлшектеуге, бетонда, кірпіште және таста ойықтар жасауға мүмкіндік береді. Қашауды жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлер де, кәсіпқойлар да пайдаланады.Артықшылықтарытозуға төзімділік — жоғары көміртекті легирленген болат қашауға беріктік пен абразивті тозуға төзімділік береді.Жоғары ресурс — қашаудың кесу жиегінің қаттылығы 54-56 HRC, сондықтан ол өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды.Ең аз техникалық қызмет көрсету — жұмыс бөлігінің оңтайлы таңдалған бұрыштары жабдықтың өздігінен қайрауын қамтамасыз етеді, бұл жұмысқа дайындалу уақытын үнемдейді.Ыңғайлы пайдалану — SDS PLUS шанағы тез орнатылады және балғамен бұрғылау патронына кептеліп қалмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ені | 20 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 346 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 43 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.261 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Болат маркасы | 46CrB4 |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996034188 |
- Бағасы: 3 728 ₸

