
Өздігінен қайралатын Rtec 400 мм тегіс қашау, SDS Max Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 400 м болатын Gross Rtec 70354 жалпақ өздігінен қайрайтын қашау SDS MAX айналмалы балғалары үшін ауыстырылатын құрал болып табылады. Ол ескі әрлеу жабындарын, бетон мен кірпішті жаруға көмектеседі. Мұндай құрал жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке және кәсіби шеберлерге пайдалы көмекші болады.Артықшылықтарытөзімділік және жоғары ресурс — қашау құрамында көміртегі мөлшері жоғары легирленген болаттан жасалған.Кесу жиегінің қаттылығы 54-56 HRC — қашау қайрауды ұзақ уақыт ұстайды.Өздігінен қайрайтын кенеп — пайдаланушыға қондырғыға техникалық қызмет көрсетуге көп уақыт жұмсаудың қажеті жоқ.Заманауи конструкция — қашау тескіш патронға кептеліп қалмайды, ол материалдардың сынуымен тез күреседі.Шламды тиімді шығару — жұмыс бөлігінде арнайы ойықтар қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 43 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.745 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Болат маркасы | 46CrB5 |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Штрих-код | 4044996034225 |
- Бағасы: 9 851 ₸

