
Дизайнға арналған пышақ, ұзартылатын қауырсын жүзі, екі бөліктен тұратын тұтқа, бекітуге арналған металл қыстырғыш, 150
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм Gross 78885 конструкциясына арналған пышақ, ұзартылатын қауырсын жүзі, екі бөліктен тұратын тұтқасы, бекітуге арналған металл қыстырғышы және 2 қосалқы қалақшасы бар, ағашты дәл оюға арналған. Ұсақ ағаш ұсталық жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады, шығармашылықпен айналысу үшін де пайдалы.Артықшылықтарыберіктілік және тозуға төзімділік — пышақтың ені 9 мм және қалыңдығы 0,5 мм жоғары сапалы жапондық СК-5 болаттан жасалған.Қарапайым пайдалану — пышақты ұзарту үшін корпустың түбін өз осіне айналдыру жеткілікті.Жинақтағы шығын материалдары — пышақ 2 ауыстырылатын пышақпен бірге келеді, яғни оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.Қосалқы қалақтарды ойластырылған түрде сақтау — корпустың жоғарғы бөлігінде шығын материалдарын орналастыруға арналған арнайы бөлім қарастырылған.Эргономика — ұстау аймағы резеңкеленген, бұл пышақты ұзақ уақыт пайдаланған кезде шаршауды азайтады.Ыңғайлы металл қыстырғыш — жұмыстың соңында пышақты белдікке немесе қалтаға бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 40 мм |
| жүздің ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.071 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | металл+резеңке+пластик |
| Пышақ материалы | SK2 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | перовое |
| Штрих-код | 4044996073194 |
- Бағасы: 1 820 ₸

