
Жөндеу-монтаждау пышағы, үш компонентті тұтқа, кнопкалы автошығарғыш, жүзді қайтару, 175 мм, 5 қосалқы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 175 мм Gross 78879 жөндеу және монтаждау пышағы, автоматты түрде шығару және жүзді қайтару түймесі, үш бөліктен тұратын тұтқасы және 5 қосалқы жүзі линолеумды немесе тұсқағазды кесуге, картонды, жұқа пластикті, былғарыны, сымдарды кесуге көмектеседі. Пайдалануға ыңғайлы — корпустың артқы жағындағы түймені басқан кезде пышақтың лақтырылуы және оның қайтарылуы автоматты түрде орын алады. Пышақ кәсіби мақсаттағы құрал болып табылады, тұрмыста да пайдалы болады.Артықшылықтарытозуға төзімділік — кесу жиегі ұзақ уақыт бойы күңгірттенбейді, өйткені пышақ қалыңдығы 0,6 мм жоғары қатты жапондық СК-2 болаттан жасалған.Қауіпсіздік — іске қосу батырмасында оның кездейсоқ басылуына жол бермейтін қауіпсіздік құлпы қарастырылған.Жоғары ресурс — егер кесу жиегі жарамсыз болып қалса, пышақты жай ғана екінші жағына бұру керек.Пышақты жылдам ауыстыру — тозған пышақ корпустың алдыңғы жағындағы түймені басу арқылы жойылады.Ойластырылған конструкция — ауыстырмалы жүздер жоғалмайды, өйткені. пышақ корпусының ішінде сақталады.Жинақтағы шығын материалдары — қосалқы жаймаларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.Ыңғайлы пайдалану — үш компонентті бедерлі тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді, сондықтан құралмен ұзақ жұмыс істеу шаршауды тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 61 мм |
| жүздің ені | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.321 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | металл+резеңке+пластик |
| Пышақ материалы | SK2 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Штрих-код | 4044996074047 |
- Бағасы: 6 005 ₸

