
Жөндеу-монтаждау пышағы, жиналмалы, үш компонентті тұтқа, жүздерге арналған контейнер-ұстағыш, 175 мм, 2
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 78882 жиналмалы жөндеу-монтаждау пышағы ұзындығы 175 мм, үш бөліктен тұратын тұтқасы, пышақтарға арналған контейнер ұстағышы және 2 қосалқы жүзі бар — кәсіби мақсаттағы кескіш құрал. Линолеум мен тұсқағазды кесу, картон, гипсокартон, былғары және басқа материалдарды кесу үшін қолданылады. Пышақ өздігінен ашылудан қорғалған — бүйір бөлігінде корпустың ішінде пышақ ұстағышын бекітетін арнайы тығын бар.Артықшылықтарытозуға төзімділік — қалыңдығы 0,6 мм жоғары берік жапондық СК-2 болаттан жасалған пышақ кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды.Жоғары ресурс — трапеция тәрізді қалақ ұзақ уақыт қызмет етеді, өйткені. тозған кезде оны екінші жағына аударып, жұмысын жалғастыруға болады.Пышақтарды жылдам ауыстыру — ескі пышақты алу үшін арнайы берілген түймені басу жеткілікті.Шығын материалдарын ыңғайлы сақтау — қосалқы төсемдер ұстағыштың ішіне орналастырылады (кассета 2 қалақшаға арналған кассетамен қамтамасыз етілген).Жинақтағы шығын материалдары — пышақпен бірге 2 қосалқы пышақ бар және оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.Ыңғайлы жұмыс — бедерлі беті бар эргономикалық үш компонентті тұтқаның арқасында пышақ алақаннан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 61 мм |
| жүздің ені | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.286 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | металл+резеңке+пластик |
| Пышақ материалы | SK2 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Штрих-код | 4044996074054 |
- Бағасы: 6 781 ₸

