
Жөндеу-монтаждау пышағы, үш компонентті тұтқа, автошығарғыш, жүзді қайтару, тапанша типті, 170 мм, 5
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 170 мм Gross 78870 тапанша түріндегі жөндеу-монтаждау пышағы, үш бөліктен тұратын тұтқасы, автоматты үрлеу/жүзді қайтару және 5 қосалқы қалақшасы бар, линолеум, картон, былғары және басқа материалдарды кесу үшін қолданылады. Пышақтар жоғары беріктігі бар жапондық СК-2 болаттан жасалған, сондықтан олар сынбайды және ұзақ уақыт бойы күңгірттенбейді. Құрал кәсіби жұмыстарға арналған, бірақ оны күнделікті өмірде де қолдануға болады.Артықшылықтарыыңғайлы пайдалану — кенеп триггер тартылған кезде ұзартылады және жұмыс күйінде бекітіледі, ал оны қайтару үшін түймені басу керек.Жоғары ресурс — трапеция тәрізді пышақтың екі жағында кесу жиектері бар және өнімділікті қалпына келтіру үшін оны аудару жеткілікті.Беріктік — үш бөліктен тұратын тұтқа механикалық кернеулерге төтеп бере алады, сондықтан пышақ жиі қолдануға жарамды.Пышақты жылдам және қауіпсіз ауыстыру — тозған пышақ арнайы түймені басу арқылы жойылады.Жинақтағы шығын материалдары — пышаққа 5 қосалқы пышақ бекітілген, олар ұзақ уақытқа жетеді.Шығын материалдарын ойластырылған түрде сақтау — ауыстырылатын төсемдер корпустың ішіндегі бөлікке орналастырылады, сондықтан олар жоғалып кетпейді және әрқашан қолыңызда болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 61 мм |
| жүздің ені | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.528 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | металл+резеңке+пластик |
| Пышақ материалы | SK2 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Штрих-код | 4044996074078 |
- Бағасы: 6 492 ₸

