
"Piranha" металлға арналған қайшы, 230 мм, түзу арматураланған кескіш (Bulldog), СмМо болаты, екі компонентті тұтқа-ки
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 230 мм, CrMo болаттан жасалған, екі компонентті тұтқалары және "bulldog" механизмі бар Gross PIRANHA 78327 металл қайшы түрлі-түсті металдардан және әртүрлі маркалы болаттан жасалған жалпақ дайындамаларды тікелей арматураланған кесуге арналған. "Bulldog" күшейтілген қос тұтқалы механизмінің арқасында құрал қалыңдығы 1,6 мм-ге дейін суықтай илектелген болатты және қалыңдығы 1,2 мм-ге дейін "тот баспайтын болатты" өңдей алады. Қайшы кәсіби қолдану үшін ұсынылады, күнделікті өмірде де пайдалы болады.Артықшылықтарысенімділік — хром-молибден тобындағы болаттан жасалған губкалар жоғары беріктікке және кернеулерге төзімділікке ие.Жоғары кесу қабілеті — жұмыс жиектері қатты материалдармен сәтті күреседі, өйткені. 60-62 HRC дейін жоғары жиілікті индукциялық токтармен шыңдалған.Төзімділік — маймен қапталған жүздер коррозияның пайда болуынан сенімді қорғалған.Эргономика — екі компонентті бедерлі тұтқалар сырғымайтын беті мен саусақ тіректерінің арқасында жұмыс кезінде жайлылық пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.Қауіпсіз сақтау және тасымалдау — қайшы сөмкеде немесе қалтада ашылмайды, себебі арнайы құлып тұтқаларды бекітеді.Аспалы сақтау мүмкіндігі — кронштейнді немесе жіпті тұтқадағы ілмек арқылы өткізуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.44 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | 783-Металлға арналған қайшы |
| 1 топ | Металлға арналған қайшы |
| 3 топ | 783-ГРОСС металлға арналған қайшы |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | CrMO |
| Тұтқалар-қаптар | екі компонентті |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996074276 |
- Бағасы: 6 149 ₸

