
"Piranha" металл қайшылары, 250 мм, түзу және оң жақ кесу, СмМо болаты, екі компонентті жалпы тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм, CrMo болаттан жасалған, екі компонентті тұтқалары бар Gross PIRANHA 78323 металл қайшы қаңылтыр дайындамаларды түзу және оңға кесуге арналған. Қисық жұмыс бөлігі ұзын, дәл кесулерді жеңілдетеді. Қос тұтқалы механизм қалың металды кесу кезінде қолдың кернеуін азайтады. Қайшы қалыңдығы 1,2 мм-ге дейін суықтай илектелген болатты және қалыңдығы 0,7 мм-ге дейін тот баспайтын болатты өңдей алады. Құрал кәсіби слесарлық жұмыстарды жүргізу үшін қолданылады.Артықшылықтарысенімділік — қайшы жақтары хром-молибден тобындағы болаттан жасалған, бұл оларға беріктік пен тозуға төзімділік береді.Жоғары ресурс — кескіш жиектер индукциялық сөндіруден 60-62 HRC қаттылығына дейін өтті, сондықтан олар қайрауды ұзақ уақыт ұстайды.Қауіпсіздік — бекіткіш тұтқаларды тегіс күйде ұстайды, бұл олардың сақтау немесе тасымалдау кезінде кездейсоқ ашылуына жол бермейді.Тоттан қорғау — пышақтар маймен қапталған, бұл оларды коррозиядан қорғайды және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Эргономика — екі компонентті тұтқаларда саусақтардың жұмыс бөлігіне сырғып кетуіне жол бермейтін және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ететін тіректер бар.Ыңғайлы сақтау — тұтқада ілгекке немесе шегеге ілу үшін қапсырманы немесе жіпті сырғытуға болатын көз бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.452 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | 783-Металлға арналған қайшы |
| 1 топ | Металлға арналған қайшы |
| 3 топ | 783-ГРОСС металлға арналған қайшы |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | CrMO |
| Тұтқалар-қаптар | екі компонентті |
| Кесу түрі | правый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996074290 |
- Бағасы: 6 171 ₸

