
"Piranha" металлға арналған қайшы, 270 мм, тура өтетін кескіш, СмМо болаты, екі компонентті тұтқалар Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы ПИРАНХА 78329 ұзындығы 270 мм, CrMo болаттан жасалған, екі компонентті тұтқалары бар металл кескіштер жалпақ дайындамаларды тікелей кесу үшін қолданылады. Олар дәл кесуді қамтамасыз етеді, қалыңдығы 0,94 мм-ге дейін суықтай илектелген болатпен және қалыңдығы 0,53 мм-ге дейін "тот баспайтын болатпен" күреседі. Қос тұтқалы механизм қатты материалдарды кесу кезінде шебердің қолындағы жүктемені азайтады. Қайшы кәсіби слесарлық жұмыстарға арналған, күнделікті өмірде де пайдалы болады.Артықшылықтарысенімділік — хром-молибден тобындағы болаттан жасалған губкалар қаттылық пен тозуға төзімділікті арттырды.Тиімділік — қаттылығы 60-62 HRC жұмыс жиектері жоғары кесу қабілетімен сипатталады.Тоттан қорғау — маймен қапталған жүздер коррозияға төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Қауіпсіздік — құлыптау құлпы тұтқаларды сақтау және тасымалдау кезінде бекітеді.Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық екі бөліктен тұратын саусақ тіректері ыңғайлы ұстауға кепілдік береді және алақаннан сырғып кетпейді.Ыңғайлы сақтау орны — тұтқадағы көз құралды кронштейнге немесе жіпке іліп қоюға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.528 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | 783-Металлға арналған қайшы |
| 1 топ | Металлға арналған қайшы |
| 3 топ | 783-ГРОСС металлға арналған қайшы |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | CrMO |
| Тұтқалар-қаптар | екі компонентті |
| Жайма түрі | прямой проходной |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996074313 |
- Бағасы: 7 383 ₸

