
"Piranha" металлға арналған қайшы, 270 мм, түзу және сол жақ қимасы, СмМо болаты, екі компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 270 мм Gross PIRANHA 78331 металл қайшы, CrMo болаттан жасалған, екі компонентті тұтқалары бар, қаңылтырда түзу және сол жақ кесуді орындайды. Түсті металдар ғана емес, сонымен қатар болаттар да кесіледі — қалыңдығы 0,94 мм-ге дейін суықтай илектелген және қалыңдығы 0,53 мм-ге дейін тот баспайтын. Бұл ретте қолға түсетін жүктеме қос тұтқалы механизм есебінен азаяды. Кәсіби слесарлық жұмыстарды орындау үшін қайшылар ұсынылады. Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері тозуға төзімді, өйткені олар хром-молибден тобындағы жоғары берік болаттан жасалған. Кесетін жиектер жоғары жүктемелерге төтеп бере алады, өйткені олар индукциялық әдіспен 60-62 HRC қаттылығына дейін шыңдалады. Пышақтар коррозиядан қорғалған, себебі маймен қапталған. Эргономикалық пішінді екі компонентті тұтқалардың арқасында ұзақ жұмыс шаршауды тудырмайды. Қайшыны пайдалану қауіпсіз, себебі тұтқалардағы қорғаныс тіректері саусақтардың жұмыс бөлігіне сырғып кетуіне жол бермейді. Құралды сақтауға арналған құрал белдігіне немесе ілгекке іліп қоюға болады, себебі тұтқаның ішкі бетінде арнайы көз бар. Қайшылар құлыптау құлпы арқылы жабық күйде мықтап бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.542 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | 783-Металлға арналған қайшы |
| 1 топ | Металлға арналған қайшы |
| 3 топ | 783-ГРОСС металлға арналған қайшы |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | CrMO |
| Тұтқалар-қаптар | екі компонентті |
| Жайма түрі | прямой и левый проходной |
| Кесу түрі | левый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996074320 |
- Бағасы: 11 020 ₸

