
"Piranha" металл қайшылары, арматураланған, 255 мм, түзу және оң жақ кесілген, СмМо болаты, екі компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 255 мм, CrMo болаттан жасалған, екі компонентті тұтқалары бар арматураланған металл қайшы Gross PIRANHA 78351 қаңылтыр дайындамаларды түзу және қисық сызықты оңға кесуге арналған. Қалыңдығы 1,2 мм-ге дейінгі әртүрлі маркалы металды, сондай-ақ қалыңдығы 0,94 мм-ге дейінгі тот баспайтын болатты кесіңіз. Қос тұтқалы механизм айтарлықтай күш жұмсай отырып, қолдың кернеуін азайтады. Қайшы құрылыс, монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады, тұрмыста да пайдалы болады.Артықшылықтарытөзімділік — хром-молибден тобындағы болаттан жасалған жұмыс бөлшектері жоғары жүктемелер кезінде деформацияланбайды.Жоғары кесу қабілеті — қалақтар индукциялық токтармен 60-62 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан олар қаңылтыр металды кесуде сәтті жұмыс істейді.Тоттан қорғау — маймен қапталған жұмыс бөліктері коррозияға төзімді, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді.Қауіпсіздік — құлыптау құлпы пышақтарды сақтау және тасымалдау кезінде жабық күйде ұстайды.Эргономика — екі компонентті тұтқалар қолға ыңғайлы орналасады, ал тіректер саусақтардың жұмыс бөлігіне сырғып кетуіне жол бермейді, сондықтан қайшымен жұмыс істеу ыңғайлы.Ыңғайлы сақтау және жылжыту — тұтқадағы құлақшаның артында құралды құрал белдігіне немесе ілгекке іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.628 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | 783-Металлға арналған қайшы |
| 1 топ | Металлға арналған қайшы |
| 3 топ | 783-ГРОСС металлға арналған қайшы |
| Ұзындығы | 255 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | CrMO |
| Тұтқалар-қаптар | екі компонентті |
| Жайма түрі | усиленные |
| Кесу түрі | правый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996074344 |
- Бағасы: 9 139 ₸

