
"Piranha" кабель кескіші, 240 мм, екі компонентті тұтқалар, D кабельдері 14 мм-ге дейін, қимасы 14 мм2 өрескел
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс "ПИРАНХА" 78450 кабель кескішінің ұзындығы 240 мм, екі компонентті тұтқалары бар, диаметрі 14 мм-ге дейін және қимасы 14 шаршы метрге дейінгі бір ядролы және көп ядролы кабельдерді кесу үшін қолданылады. мм. Ол электр монтаждау жұмыстарын орындау кезінде жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады.АртықшылықтаРыжұмыс бөлігі хром-молибденді болаттан жасалған және жоғары беріктігімен ерекшеленеді.Кесу жиектері индукциялық токтармен 60-62 HRC қаттылығына дейін шыңдалады, бұл олардың қызмет ету мерзімін арттырады.Қос тұтқалы механизм жоғары қысу күшіне қол жеткізе алады және алюминий және мыс кабельдерін кесу кезінде 20%-ға дейін күш-жігерді үнемдей алады.Қорғаныс тіректері бар екі компонентті тұтқалар алақанның металл бөлшектерге сырғып кетуіне жол бермейді.Ілуге арналған арнайы құлақша кабель кескішті белдікке немесе ілгекке бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.474 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Кабельдің максималды диаметрі | 14 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | хроммолибденді болат |
| Тұтқалар-қаптар | екі компонентті |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996048734 |
- Бағасы: 9 382 ₸

