
ПВХ бұйымдарын кесуге арналған қайшы, D 36 мм-ге дейін, екі бөліктен тұратын тұтқалар, жалпақ бұйымдарға арналған жұмыс үстелі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 78420 ПВХ—дан жасалған бұйымдарды екі компонентті тұтқалары мен жұмыс үстелімен кесуге арналған қайшылар диаметрі 36 мм-ге дейінгі резеңке шлангтармен және пластмасса дайындамалармен - құбырлармен, тақтайшалармен, профильмен, филелермен, итарқалармен, итарқалармен жұмыс істеу үшін қолданылады. Екі жұмыс жиегі бар трапеция тәрізді пышақ құралдың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Қайшының тірек бетіне орнатылған үстел жалпақ заттарды кесуге мүмкіндік береді. Құрал кәсіби қолдану үшін ұсынылған.Артықшылықтарыжоғары сапалы жапондық болат СК-5-тен жасалған жұмыс парағы беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді.Қаттылығы 53-56 HRC жүзі жоғары кесу қабілетіне ие.Жақсартылған 6 сатылы ысырма механизмі жұмысты жеңілдетеді.Ұнтақпен қапталған корпус пен никельмен қапталған пышақ коррозияға төзімді.Эргономикалық екі компонентті тұтқалар ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және алақаннан сырғып кетпейді.Бекіткіш тұтқаларды қауіпсіз сақтау және тасымалдау үшін бүктелген күйде ұстайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.44 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 275 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 784-ПВХ бұйымдарын кесуге арналған қайшы |
| Құбырдың максималды диаметрі | 36 мм |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Кесетін жүздің материалы | SК5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Құбырлардың түрі | ПВХ |
| Штрих-код | 4044996074085 |
- Бағасы: 12 580 ₸

