
ПВХ бұйымдарын кесуге арналған қайшы, әмбебап, D 42 мм, тұтқалардың ұнтақпен қапталған өрескел
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ Gross 78424-тен жасалған бұйымдарды ұнтақпен қапталған тұтқалармен кесуге арналған әмбебап қайшы диаметрі 42 мм-ге дейінгі пластикалық құбырларды, сондай-ақ профильдерді, тақтайшаларды, филелерді, итарқаларды, итарқаларды, резеңке шлангтарды және басқа заттарды кесу үшін қолданылады. Құралдың пышағы түзу, сондықтан ол тегіс дайындамаларды кесе алады. Қайшы сантехникалық және әрлеу жұмыстарын орындау үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Кесетін қалақ тозуға төзімді, себебі ол жоғары берікті жапондық СК-2 болаттан жасалған. Құрал коррозияға ұшырамайды, өйткені оның жүзі хромдалған және корпусы ұнтақпен қапталған. Жаңартылған ысырма механизмінің арқасында қайшымен жұмыс істеу ұзақ уақыт бойы шаршауды тудырмайды. Қайшылар тұтқаларды тегіс күйде құлыптау арқылы сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Құбырдың максималды диаметрі | 42 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.467 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 288 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 132 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 784-ПВХ бұйымдарын кесуге арналған қайшы |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Кесетін жүздің материалы | SК5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Құбырлардың түрі | ПВХ |
| Штрих-код | 4044996074146 |
- Бағасы: 6 350 ₸

