
ПВХ-дан жасалған бұйымдарды кесуге арналған қайшы, әмбебап, D 63 мм, тұтқалардың ұнтақпен қапталған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұтқалары ұнтақпен қапталған Matrix 78418 әмбебап қайшы диаметрі 63 мм—ге дейінгі ПВХ бұйымдарын - құбырларды, тақтайшаларды, профильдерді кесу үшін қолданылады. Сондай-ақ резеңке шлангтарды және басқа дайындамаларды кесуге жарамды. Қайшы берілетін күшті арттыратын ұзартылған тұтқалардың арқасында үлкен заттарды сәтті өңдей алады. Құрал сантехниктер мен әрлеушілерге пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары легирленген болаттан жасалған кескіш пышақ ұзақ мерзімді жүктемелерге төтеп бере алады. Ратчет механизмі шебердің күшін үнемдейді және ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ұнтақпен қапталған тұтқалар мен хромдалған пышақ коррозияға төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Бекіткіш тұтқаларды тегіс күйде ұстайды, сондықтан қайшыны сақтау және тасымалдау ыңғайлы және қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.333 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 530 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 784-ПВХ бұйымдарын кесуге арналған қайшы |
| Құбырдың максималды диаметрі | 63 мм |
| Корпус материалы | Алюминий қорытпасы |
| Кесетін жүздің материалы | углеродистая сталь |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Құбырлардың түрі | ПВХ |
| Штрих-код | 4044996074153 |
- Бағасы: 10 990 ₸

