
"Piranha" металлға арналған қол ара, 300 мм, резеңкеленген тұтқа және Gross тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс "ПИРАНХА" 77600 темір арасы, ұзындығы 300 мм, резеңкеленген тұтқасы және ұстағышы бар, металл өңдеу үшін қолданылады. Кескіш пышақтың керілуінің оңтайлы беріктігін қамтамасыз ететін рычагты-бұрандалы механизмнің арқасында дәл және дәл алынады. Құрал жақтауының конструкциясы қалақтарды 45 және 90 градус бұрышта орнатуға мүмкіндік береді, бұл орындалатын жұмыстардың ауқымын кеңейтеді.Артықшылықтарысынғыштық — жоғары жылдамдықты болаттан жасалған тістері бар биметалдық пышақ тозуға төзімді.Сенімділік — темір араның корпусы берік алюминий қорытпасынан жасалған.Пышақтың жоғары сапалы кесілген тіс қадамы 24 TPI құрайды, бұл тіпті қатты металдардан жасалған дайындамаларды тез және дәл аралауға мүмкіндік береді.Коррозиядан қорғау — эмаль жабыны ашық ауада және жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істегенде тоттың пайда болуына жол бермейді.Кеңейтілген функционал — рамада пышақты орнатуға арналған ойық бар, бұл пышақтың түрі бойынша кесуге мүмкіндік береді.Ыңғайлы пайдалану — резеңкеленген тұтқа мен ұстағыш сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және шебердің қолындағы жүктемені азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.771 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 405 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ножовки по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 776-Ножовки по металлу "GROSS" |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жақтау материалы | Металл |
| Тұтқаның материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманы орнату бұрыштары | 45°, 90° |
| Штрих-код | 4044996051475 |
- Бағасы: 7 864 ₸

