
"Piranha" металлға арналған қол ара, 300 мм, үш компонентті металл пластикалық жақтау Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш компонентті металлопластикалық жақтауы бар, жалпы "ПИРАНХА" 77602, 300 мм темір аралау кәсіби қолдануға арналған. Тек көлденең ғана емес, сонымен қатар бойлық кесуді де орындауға мүмкіндік береді, өйткені кенепті 45° және 90° бұрышта орнатуға болады. Бұрандалы механизмнің арқасында кесудің дәлдігін арттыру үшін пышақтың созылу дәрежесін реттеуге болады. Артықшылықтары Жұмыс тиімділігі — пышақ биметалл қорытпасынан, тістері жоғары жылдамдықты болаттан жасалған. Төзімділік — темір араның корпусы алюминий қорытпасынан және соққыға төзімді пластиктен жасалған. Эмаль жабыны — құрал коррозиядан сенімді қорғалған. Арнайы ойық — пышақ тәрізді кесуді орындау үшін темір араға жүзді орнатуға болады. Әмбебаптығы — 24 TPI тіс қадамы бар пышақ орташа және ауыр қалыңдықтағы материалдарды кеседі. Сенімді тұтқа — резеңке төсемдер құралдың қолыңызда сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.681 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 405 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ножовки по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 776-Ножовки по металлу "GROSS" |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жақтау материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманы орнату бұрыштары | 45°, 90° |
| Штрих-код | 4044996075372 |
- Бағасы: 8 354 ₸

