
"Piranha" металлға арналған қол ара, 300 мм, Gross қалақшасының тарту рычагты механизмі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс "ПИРАНХА" 77604, 300 мм темір аралау, пышақтың керілу механизмі бар, кәсіби құрылыс және слесарлық жұмыстарға жарамды. Пышақты 45° және 90° бұрышта орнату мүмкіндігіне байланысты дайындамаларды көлденең және бойлық кесуге жарамды. Артықшылықтары Жоғары жылдамдықты болаттан жасалған тістері бар биметалдық пышақ жұмыс тиімділігін арттырады. Рычагты механизм пышақтың керілу дәрежесін реттеуге және таза, мүмкіндігінше ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Резеңке төсемдері бар тұтқа және эргономикалық ұстағыш қолдардағы шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.896 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 405 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ножовки по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 776-Ножовки по металлу "GROSS" |
| Жүздің ұзындығы | 300 мм |
| Жақтау материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманы орнату бұрыштары | 45°, 90° |
| Штрих-код | 4044996051437 |
- Бағасы: 10 581 ₸

