
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 2 дана, ( 3103L-T301DL ) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 78263 ағаштан жасалған джигсо пышақтары, 2 дана. (3103L - T301DL), жұмсақ және қатты ағаштармен, ДСП, ДВП және ағаш негізіндегі композиттік материалдармен жұмыс істеу үшін қолданылады. Олар кәсіби қолдануға арналған, құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Жұмыс ұзындығы 110 мм және қалыңдығы 1,45 мм болғандықтан, пышақтар қалыңдығы 6-85 мм дайындамаларды кесуге қабілетті.АртықшылықтаРыұзақ қызмет ету мерзімі — хром-ванадийлі болаттан жасалған төсемдер жоғары қаттылықпен және тозуға төзімділікпен сипатталады.Жұмыстың жоғары дәлдігі — пышақтардың бүйір беттері мен конустың астына 4 мм қадаммен тегістелген тістер кесу орнында тегіс жиек қалдырып, кесу сапасын жақсартады.Ыңғайлы және қауіпсіз сақтау — кенептер қатты блистерге салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Ені | 7.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 65 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 1 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T301DL |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 4 мм |
| Штрих-код | 4044996032740 |
- Бағасы: 1 846 ₸

