
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 2 дана, ( 3171-T101AO ) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған электрлік джигсо пышақтары Gross 78265, 2 дана. (3171 - T101AO), ДСП, ДВП, ағаш негізіндегі композиттік материалдармен және т.б. жұмыс істеу үшін қолданылады. Олар кәсіби қолдануға арналған және құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 75 мм және қалыңдығы 1,25 мм болғандықтан, пышақтар қалыңдығы 2-20 мм дайындамаларды қисық кесуге қабілетті. Артықшылықтары Хром-ванадийлі болаттан жасалған төсемдер жоғары қаттылықпен және тозуға төзімділікпен ерекшеленеді, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. 1,3 мм қадаммен пышақтардың және тістердің конустық тегістелген бүйір беттері кесу орнында тегіс жиек қалдырып, кесу дәлдігін арттырады. Кенептер оралған қатты көпіршік олардың қауіпсіз және ыңғайлы тасымалдануын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.014 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Ені | 4.9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T101AO |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 1.3 мм |
| Штрих-код | 4044996032764 |
- Бағасы: 1 689 ₸

