
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 2 дана, ( 3105-T244D ) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған электрлік джигсо пышақтары Gross 78270, 2 дана. (3105 - T244D), ағашпен, ДСП, ДВП, МДФ және ағаш негізіндегі композиттік материалдармен және т.б. жұмыс істеу үшін қолданылады. Олар кәсіби қолдануға арналған және құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 100 мм және қалыңдығы 1,25 мм болғандықтан, жүздер қалыңдығы 6-50 мм дайындамаларды кесуге қабілетті.Артықшылықтарысенімділік және ұзақ мерзімділік — хром-ванадийлі болаттан жасалған төсемдер жоғары қаттылығымен және беріктігімен ерекшеленеді.Жоғары сапалы кесу — пышақтардың және тістердің конустық тегістелген бүйір беттері 4 мм қадаммен жұмыстың дәлдігін және тегіс жиегін қамтамасыз етеді.Қауіпсіз және ыңғайлы тасымалдау — джигсо пышақтары қатты көпіршікке салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.018 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 6.4 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T244D |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 4 мм |
| Штрих-код | 4044996032795 |
- Бағасы: 1 353 ₸

