
Металлға арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 2 дана,( 3111-T118A ) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған төсемдер Gross 78277, 2 дана. (3111-T118A), — электрлік джигсалардың көптеген заманауи үлгілерімен үйлесімді ауыстырылатын кескіш элементтер. Металл, болат дайындамаларды, қаңылтыр темірді, шыны талшықтан жасалған бұйымдарды, текстолитті және қалыңдығы 1,5-3 мм басқа композиттік материалдарды тікелей кесу жүзеге асырылады. Металға арналған жоғары сапалы төсемдер жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу барысында кәсіби шеберлерге қажет болады.Артықшылықтарықаттылық және тозуға төзімділік — кенептер Германияда жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған.Тиімді жұмыс — 1,2 мм қадамдық тістер дәл және дәл аралауды қамтамасыз етеді.Жоғары дәлдіктегі дайындау — қалақтардың профилін лазермен пішу, автоматтандырылған қайрау және тегістеу кесу сапасын айтарлықтай арттырады.Тасымалдаудың ыңғайлылығы және сақтау қауіпсіздігі — кенептер пайдаланушыны кескіш элементпен жанасудан қорғайтын қатты көпіршікке салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.015 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Ені | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | ABCIII |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T118A |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 1.2 мм |
| Штрих-код | 4044996032832 |
- Бағасы: 1 596 ₸

