
Металлға арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 2 дана, ( 3113-T118B ) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған төсемдер Gross 78278, 2 дана. (3113-T118B), электрлік джигсалардың көптеген заманауи үлгілері үшін ауыстырылатын кескіш элементтер болып табылады. Металды, болат дайындамаларды, қаңылтыр темірді және шыны талшықты бұйымдарды, текстолитті және қалыңдығы 3-6 мм басқа композиттік материалдарды тікелей кесу жүзеге асырылады. Жоғары сапалы кенептер жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби шеберлерге пайдалы болады.АртықшылықтаРыболат Германияда жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған, қаттылығы мен тозуға төзімділігі бар.Аралаудың дәлдігі мен ұқыптылығын 2 мм қадаммен тістер қамтамасыз етеді.Қалақтардың профилін лазермен пішу, автоматтандырылған қайрау және тегістеу кесудің жоғары сапасына кепілдік береді.Тасымалдаудың ыңғайлылығы мен сақтау қауіпсіздігін кенептер жеткізілетін қатты көпіршік қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.015 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Ені | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | ABCIII |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T118B |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 2 мм |
| Штрих-код | 4044996032849 |
- Бағасы: 1 622 ₸

