
Металлға арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 2 дана, ( 3118-T127D ) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған төсемдер Gross 78279, 2 дана. (3118-T127D), электрлік джигсалардың көптеген заманауи үлгілері үшін ауыстырылатын кескіш элементтер болып табылады. Қалыңдығы 4-10 мм металл, болат дайындамаларды, қаңылтыр темірді, шыны талшықты бұйымдарды, текстолитті және басқа композиттік материалдарды тікелей кесу жүзеге асырылады. Жоғары сапалы кенептер жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби шеберлерге пайдалы болады. Кенептің артықшылықтары Германияда жоғары сапалы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, қаттылығы мен тозуға төзімділігі бар. Аралаудың дәлдігі мен ұқыптылығын 3 мм қадаммен тістер қамтамасыз етеді. Қалақтардың профилін лазермен пішу, автоматтандырылған қайрау және тегістеу кесудің жоғары сапасына кепілдік береді. Тасымалдаудың ыңғайлылығы мен сақтау қауіпсіздігін кенептер жеткізілетін қатты көпіршік қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | ABCIII |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T127D |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 3 мм |
| Штрих-код | 4044996032856 |
- Бағасы: 2 424 ₸

