
Электрлік джигсоға арналған төсемдер Profi, 2 дана, ( 31135F-T111HF ) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік джигсо пышақтары Gross Profi 78284, 2 дана. (31135F - T111HF), металл және ағаш аралау жұмыстарына арналған. Олар сондай-ақ ұсақ металл заттары бар композиттік бұйымдарды кесуге жарамды: шегелер, сымдар және т.б. Жоғары сапалы полотнолар аспаптың кәсіби класына жатады. Ұзындығы 100 мм және қалыңдығы 1 мм болғандықтан, олар қалыңдығы 3-12 мм дайындамаларды аралай алады. Артықшылықтары Биметалл торлары жоғары кесу қабілеті мен қаттылығына ие және қарқынды қолдануға оңай төтеп бере алады. Тістердің қадамы 2 мм (12 TPI) жүргізілетін жұмыстардың дәлдігін қамтамасыз етеді, бөгде заттар тиген жағдайда тістер доғал немесе сынбайды. Қалақшалар аралау орнында ұқыпты жиек қалдырады, сондықтан дайындамаларды алдыңғы жағынан аралау үшін қолайлы. Көпіршік қаптамасы кенептердің қауіпсіз және ыңғайлы сақталуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.019 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 7.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | MatrixII |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T111HF |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 2 мм |
| Штрих-код | 4044996032887 |
- Бағасы: 3 061 ₸

