
Бетонға арналған бұрғы, Multiconstruction Pro, 12 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Multipurpose Pro 70622 бетон бұрғысы таста, бетонда және кірпіште диаметрі 12 мм тесіктерді жасауға мүмкіндік береді. Металл және ағаш өңдеу жұмыстарына жарамды, бұл әртүрлі материалдарды бұрғылау қондырғыларын ауыстырмай бұрғылауға мүмкіндік береді. Бұрғы құрылыс және жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарытөзімділік — бұрғы жоғары легирленген болаттан жасалған және индукциялық сөндіруден өткен, сондықтан динамикалық жүктемелерге төтеп бере алады.Жұмысқа қабілеттіліктің жоғары ресурсы — қаттылығы 80-90 HRC вольфрам карбиді қорытпасынан жасалған, алмазбен қайраудан өткен кескіш пластинаны Ceratizit компаниясы дайындаған.Соққыға төзімділік — карбидті пластина жоғары сапалы дәнекермен мықтап бекітілген.Тиімділік — спиральдың ойластырылған пішіні бұрғылау өнімдерін жылдам алып тастауға көмектеседі, бұл бұрғылаудың өнімділігін арттырады және оның қызмет ету мерзімін ұзартады.Кепілдендірілген сапа — бұрғы Германиядағы жоғары технологиялық зауытта жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 11 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 226 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 42 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.088 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 705-"GROSS", "БАРС" бетонына арналған бұрғылар мен бұрғылар |
| Диаметрі | 12 мм |
| Біліктің диаметрі | 12 |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Болат маркасы | жоғары қоспаланған |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 90 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034270 |
- Бағасы: 2 067 ₸

