
Металлға арналған спиральді бұрғы, 6 мм, HSS-Co Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 6,0 мм, HSS-Co болаттан жасалған Gross 72322 металлға арналған бұралмалы бұрғы түсті металдарда, легирленген және легирленбеген болаттарда және қатты пластмассаларда жоғары дәлдіктегі саңылауларды қамтамасыз етеді. Тапсырмаларды сәтті орындайды, өйткені оның көрсетілген материалдармен жұмыс істеу үшін оңтайлы қайрау бұрышы 135 градус. Цилиндрлік шанақ патрондардың барлық түрлерімен үйлесімді. Жабдық слесарлық және монтаждау-құрастыру жұмыстары кезінде қолданылады.Артықшылықтарықауіпсіздік — жоғары сапалы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған бұрғы қызып кетуге төзімді және оның ақылды дизайнының арқасында ол жұмыс кезінде осьтік жүктемені азайтады және ауыр пайдалануға төтеп береді.Ұзақ қызмет ету мерзімі — құрамындағы кобальттың 5%-дық құрамының арқасында бұрғы басқа сызғыштардың жабдықтары арасында ең жоғары ресурсқа ие.Бұрғылаудың жоғары жылдамдығы — бұрғы профилі тегістелген және беті жылтыратылған, бұл жоңқалардың дренажын жақсартады және бұрғылау қондырғысының тесік қабырғаларына үйкелісін азайтады.Теңдесі жоқ сапа — жабдық Испанияда саланың көшбасшысы болып табылатын компанияның жоғары технологиялық зауытында жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 28 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 718-Сверла по металлу "БАРС" , "GROSS" |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Ұзындығы | 93 мм |
| Қайрау | 135 градус |
| Дәлдік сыныбы | A |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 57 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996033952 |
- Бағасы: 2 108 ₸

