
Риммер, Gross құбырларының сыртқы және ішкі қырларын алуға арналған құрылғы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Риммер Gross 78707 — құбырлардың сыртқы және ішкі қырларын алуға арналған құрылғы. Құрал диаметрі 3-42 мм (1/8-1/58 дюйм) болат, алюминий, жез, мыс және металл пластик құбырлармен жұмыс істеуге арналған. Жылыту, сумен жабдықтау және т.б. жүйелерін төсеу кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарыжоғары кесу тиімділігін 56-60 HRC қаттылығына дейін шыңдалған жоғары көміртекті болаттан жасалған пышақтар қамтамасыз етеді.Құралдың эмальмен қапталған корпусы коррозиядан сенімді қорғалған.Құрылғыны пайдалану оңай және шеберден арнайы дағдыларды қажет етпейді.Риммер стендте орналастыруға ыңғайлы болу үшін аспасы бар блистерлі қаптамада жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.243 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 55 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Труборезы |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 787-Құбыр кескіштер |
| Өңделетін құбырлардың диаметрі | 1/8”(3 мм)- 1/58”(42 мм) |
| Пайдаланылатын құбырлардың материалы | Стали типа Ст3, медь, алюминий, латунь, ПВХ, металлопласт |
| Корпус материалы | болат пен мырыш қорытпасы |
| Жайманың қаттылығы | 52-56 HRC |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996086392 |
- Бағасы: 3 649 ₸

