
"Piranha" алақандық құбыр кескіш, 16 мм, 1/2, құбыр қысқышын автоматты реттеу, ысырмасы бар ысырма
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 16 мм (1/2 дюймге дейін) құбырларды кесу үшін қысқышты автоматты түрде реттейтін, ысырмалы ысырмасы және 1/4 дюймдік тесігі бар жалпы "PIRANHA" 78705 пальма құбыр кескіші қолданылады. Бұл мыс және басқа түсті металдардан жасалған құбырлармен жұмыс істегенде жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы.Артықшылықтары Құбыр кескіш корпусындағы ұзартқыш жағаның астындағы технологиялық саңылау жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Кіріктірілген құбыр қысқышын автоматты реттеу және ысырма механизмі жұмыс өнімділігін айтарлықтай арттырады.Қаттылығы 56-58 HRC болатын жапондық SUJ2 болаттан жасалған кескіш бөлік дәл және дәл кесуді қамтамасыз етеді.Соққыға төзімді пластик корпус құралдың сапасы мен беріктігінің кепілі ретінде әрекет етеді.Роликті конструкцияның арқасында кескіш элемент тез алынып, орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Құбырдың максималды диаметрі | 16 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.285 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 45 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Труборезы |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 787-Құбыр кескіштер |
| Кескіш шығыршықтың болат маркасы | SUJ2 |
| Корпус материалы | Соққыға төзімді пластик |
| Кесетін шығыршықтың материалы | сталь конструкционная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Құбырлардың түрі | түсті металдардан жасалған құбырлар |
| Штрих-код | 4044996105628 |
- Бағасы: 2 170 ₸

