
"Piranha" қол құбыр кескіші, 12-35 мм, 1/2-1-3/8 , құбыр қысқышын механикалық реттеу, ысырмасы бар ысырма
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қысқышы механикалық реттелетін және ысырмалы ысырмалы механизмі бар Gross "PIRANHA" 78704 қол құбыр кескіші диаметрі 12-35 мм құбырлармен жұмыс істеуге арналған (1/2-1-3/8 дюйм). "Тот баспайтын болаттан", мыс пен алюминийден жасалған жұқа қабырғалы құбырларды кесуге жарамды.Артықшылықтарықысымды механикалық реттеу опциясы және ысырма механизмі жұмыстың тиімділігі мен сапасын арттырады, кесу кезінде құбырға түсетін қысымды бақылауға мүмкіндік береді.59 HRC қаттылығына дейін шыңдалған жапондық жоғары жылдамдықты болаттан жасалған берік жұмыс бөлігінің арқасында құбыр кескіш жұмысты тиімді орындайды.Құбыр кескіштің конструкциясында фаскаларды алып тастауға ыңғайлы пышақ қарастырылған.Пышақ аспаптық болаттан жасалған және қаттылығы 45 HRC-ден жоғары, сондықтан ол беріктік пен сенімділікпен сипатталады.Соққыға төзімді пластик корпус құралдың беріктігіне кепілдік береді.Роликті бекіту механизмі кескіш элементті жылдам өзгертуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Құбырдың максималды диаметрі | 35 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Труборезы |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 787-Құбыр кескіштер |
| Кескіш шығыршықтың болат маркасы | SUJ2 |
| Корпус материалы | Соққыға төзімді пластик |
| Кесетін шығыршықтың материалы | сталь конструкционная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Құбырлардың түрі | түсті металдардан жасалған құбырлар |
| Штрих-код | 4044996105659 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

