
Әмбебап аралас қолғаптар STYLISH, L Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross STYLISH 90327 әмбебап L өлшемді аралас қолғаптар қолды механикалық зақымданудан және мозолейдің пайда болуынан қорғауға арналған. Алақандағы қалыпталған төсем көгерулер мен сызаттардың пайда болуына жол бермейді. Қолғаптың жоғары созылғыштығы есебінен қолдың жан-жағына тығыз орналасады және қозғалысты бөгемейді. Құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде, сондай-ақ спортпен шұғылдану немесе ашық ауада демалу кезінде пайдалануға болады.Артықшылықтарытөзімділік — саусақ буындарындағы тыныс алатын неопрен төсемі қолғаптарды сүртуден қорғайды.Термиялық қорғаныс — саусақтардың сыртқы жағындағы резеңке жабынның арқасында бұйымдарды суық мезгілде қолдануға болады.Сенімді бекіту — velcro түріндегі ілгегі бар иілгіш манжеттер қолғаптардың сырғып кетуіне жол бермейді.Жұмыс кезіндегі жайлылық — қолғапты қолдар торлы кірістірудің арқасында терлемейді, ал арнайы жасалған Ergonomic Cut тігістері алақанның терісін ысқыламайды.Кепілдендірілген сапа — жүргізілген сынақтар бұйымдардың механикалық әсерлерге және тозуға төзімділігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Нейлон |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52224 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/90315_-_90335.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.52224.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 128 кг |
| Топ | Әмбебап кәсіби қолғаптар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 903-Әмбебап, кәсіби қолғаптар |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Негіз материалы | нейлон, полиуретан, полиэстер, резина SBR, эластан |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | L 8 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996079943 |
- Бағасы: 4 371 ₸

