
URBANE, L Gross әмбебап аралас қолғаптар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross URBANE 90321 әмбебап L өлшемді аралас қолғаптардың беріктігі артады, ал көбік кірістіру қолды жарақаттан сенімді қорғайды. Қолғаптар қолдың ұшына тығыз орналасады және саусақтардың еркін қозғалуына кедергі жасамайды. Ауыр құрылыс, жөндеу және слесарлық-монтаждау жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады.Артықшылықтары Сырғымайтын беті — қолғаптар құралдарды мықтап ұстауға көмектеседі, өйткені саусақтарда латекс қорғағыштары бар.Беріктік — саусақ буындары аймағында қолғаптар арнайы кірістірулермен сүртуден қорғалған.Қауіпсіз пайдалану — жарық шағылыстырғыш таспалардың арқасында бұйымдар тәуліктің қараңғы уақытында жақсы көрінеді.Құрылыс қоқыстарынан қорғау — қолғаптардың ішіне бөгде бөлшектер кірмейді, себебі. иілгіш неопренді манжеттер velcro түріндегі таспалы бекіткіштермен білектерге мықтап бекітіледі.Жұмыс кезіндегі жайлылық — соққыны сіңіретін төсемдер алақандарды дірілден қорғайды, ал Ergonomic Cut технологиясы бойынша жасалған тігістер теріні ысқыламайды.Жоғары сапа — бұйымдардың механикалық зақымдануға және тозуға төзімділігі сәтті өткізілген сынақтардың нәтижелерімен расталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Нейлон |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52224 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/90315_-_90335.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.52224.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 120 кг |
| Топ | Әмбебап кәсіби қолғаптар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 903-Әмбебап, кәсіби қолғаптар |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Негіз материалы | нейлон, полиуретан, полиэстер, резина SBR, эластан |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | L 8 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996079974 |
- Бағасы: 4 371 ₸

