
Файлдар жинағы, 180 х 5 мм, 6 дана, Matrix пластикалық тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Матрицалық файлдар жинағы 15822 6 данадан, 180 x 5 мм, пластикалық тұтқалары бар, ұсақ бөлшектерді толтыруға және тазалауға арналған құралдардан тұрады. Жинақтағы файлдар әртүрлі профильдерге ие болғандықтан, ол күрделі пішіндегі бұйымдарды өңдеуге жарамды. Құралдар слесарлық және ағаш ұсталық жұмыстарында пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімділік — файлдар құрылымдық мойынтірек болаттан жасалған, сондықтан олардың тозуға төзімділігі жоғары. Жұмыс кезіндегі жайлылық — құралдардың ыңғайлы пластик тұтқалары бар. Өңдеудің жоғары сапасы — жаймаларға қосарланған айқаспалы ойық салынған. Ыңғайлы іздеу — тұтқалардың қызыл түсінің арқасында файлдар жұмыс кеңістігінде жоғалып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.196 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 80 мм |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Болат маркасы | конструкционная подшипниковая |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жалпақ доғал мұрынды, жалпақ сүйір мұрынды, дөңгелек, жартылай шеңберлі, төртбұрышты, үш қырлы |
| Штрих-код | 4044996070124 |
- Бағасы: 1 753 ₸

