
Файлдар жинағы, 160 х 4 мм, 10 дана, резеңкеленген Matrix тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 15818 10 данадан тұратын, 160 x 4 мм, резеңкеленген тұтқалары бар файлдар жинағы ағаштан, шыныдан, керамикадан және басқа материалдардан жасалған беттерді өңдеуге арналған. Жиынтықта әртүрлі профильдері бар файлдар бар, бұл ойықтарды, саңылауларды, ішкі бұрыштарды, дөңгелек және бедерлі беттері бар бөлшектерді өңдеуге мүмкіндік береді. Құрал-саймандар слесарь, ағаш шеберханасында қажет, модельдеу сабақтарына пайдалы. Артықшылықтары Файлдар құрылымдық болаттан жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт бойы жұмыс қасиеттерін сақтайды. Әрбір файлдың резеңкеленген тұтқасы бар, ол қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Әрбір қондырма файлының кенепте екі рет көлденең ойығы бар, бұл өңдеу сапасын жақсартады және құралдарды барлық жағынан пайдалануға мүмкіндік береді. Қызыл түсті тұтқалар оңай көрінеді, бұл басқа құралдардың арасынан файлдарды табуды жеңілдетеді. Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 80 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 208 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 134 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.156 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Болат маркасы | конструкционная подшипниковая |
| Тұтқаның материалы | ПВХ |
| Тұтқа | обрезиненная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | плоский остроносый, круглый, полукруглый, квадратный, трехгранный, трехгранный односторонний, овальный, ножовочный |
| Штрих-код | 4044996070094 |
- Бағасы: 2 916 ₸

