
Слесарлық жұмыстарға арналған ілгектер жинағы, 4 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 11761 слесарлық жұмыстарға арналған ілгектер жинағы ұзындығы 155 мм болатын 4 бөліктен тұрады — сырық, толық және бұрыштық ілгектер, сондай-ақ 90 градустық ілмек. Жинақ әртүрлі тұрмыстық және кәсіби мәселелерді шешуге мүмкіндік береді: тығыздағыш сақиналар мен тығыздағыштарды алып тастау, металл бөлшектерді белгілеу, былғарыда, ағашта және басқа материалдарда тесіктер жасау. Құралдар құрылыс, слесарь және ағаш ұстасы жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады, автосервисте, сондай-ақ үйде немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Штангалар берік болаттан жасалған, яғни олар пайдалану кезінде майыспайды және сынбайды. Хромдалған жабын құралдарды коррозиядан қорғайды және олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Тұтқалар берік пластиктен жасалған және жұмыс кезінде жайлылық пен шаршауды азайту үшін қолыңызға мықтап отырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 213 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 139 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.191 кг |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 187-Қашаулар, Өзектер - Ресей + Спарта |
| Жиынтықтағы саны | 4 |
| Тұтқаның материалы | PVC |
| Өзек материалы | болат 45 |
| Қамту | Хром |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996116242 |
- Бағасы: 2 169 ₸

