
Револьверлік механизмі бар реверсивті бұрауыш, 11 дана, болат S2 Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 11601 револьверлік механизмі бар реверсивті бұрағыш S2 болаттан жасалған, 11 бөліктен тұратын жиынтықта бекіткіштерді орнату/бөлшектеу кезінде жұмыс өнімділігін айтарлықтай арттырады. Ратчет механизмінің арқасында қолды ұстаудың немесе сплайнды бекіткіштерден алудың қажеті жоқ, сондықтан құрал кәсіби пайдалану үшін оңтайлы болып табылады. Бұрауышқа арналған ауыстырылатын қондырмалар ретінде 1/4 дюймдік білігі бар ұзындығы 25 мм кез келген биттерді пайдалануға болады.АртықшылықтаРықұрылғыларды автоматты түрде беру — мұнара механизмі бар журнал биттерді мүмкіндігінше жылдам және ыңғайлы өзгертуге мүмкіндік береді.Төзімділік — жиынтықтағы қашаулар тозуға төзімділігін қамтамасыз ететін қаттылығы 54-56 HRC болатын берік жапондық S2 болаттан жасалған.Бекіткіштің сенімді бекітілуі — бит ұштары магниттелген, сондықтан бұранданы немесе өздігінен бұрап тұратын бұранданы қолмен ұстауға болмайды.Реверс функциясы — айналу бағыты бір қозғалыспен өзгереді, бұл жұмысты жылдамдатады.Жету қиын жерлерде жұмыс істеу — жинақтағы арнайы адаптер қажет болған жағдайда биттерді ұзартуға мүмкіндік береді.Ыңғайлы пайдалану — ыңғайлы екі компонентті тұтқа қолыңыздан сырғып кетпейді.Кепілдендірілген сапа — корпуста өнімнің түпнұсқалығын растайтын Gross фирмалық мөрі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 277 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 122 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.333 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 11 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996116099 |
- Бағасы: 7 969 ₸

