
Ұзартқышы бар қайтымды бұрағыш, 72 тісті ысырма, 12 дана, S2 Gross болаты
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзартқышы және 72 тісті ысырмасы бар Gross 11603 реверсивті бұрағыш, бұрандалармен, бұрандалармен және басқа бекіткіштермен тиімді жұмыс істеу үшін S2 болаттан жасалған 12 ауыстырылатын битпен жабдықталған. Бұл монтаждау, құрылыс, жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Бұрауыштың мүмкіндіктерін кеңейту үшін 1/4 дюймдік білігі бар ұзындығы 25 мм кез келген биттерді пайдалануға болады. Артықшылықтары Тозуға төзімділік және жоғары ресурс — биттер 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған жапондық S2 легирленген болаттан жасалған. Магниттелген бит — бекіткіштер ұшынан сырғып кетпейді, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Ұзартқыш сым 90 мм — бұрағышпен ойықтарда жұмыс істеуге болады. Бит —ұзартқыштың сенімді бекітілуі қуатты магниті бар алтыбұрышпен жабдықталған. Төзімділік — тұтқасы берік поликарбонаттан жасалған. Ықшам сақтау және тасымалдау — биттер мен ұзартқыш сым тұтқаның ішіндегі арнайы қуысқа орналастырылады. Қолдан жасаудан қорғау — бұрауыштың тұтқасында фирмалық мөртабан бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 275 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.333 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 12 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996116105 |
- Бағасы: 6 990 ₸

