
Қайтымды бұрауыш, SmartPush mini механизмі 11 дана, CrMo Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Smart Push механизмі бар Gross 11609 mini реверсивті бұрағыш ұсақ бөлшектермен дәл жұмыс істеу үшін CrMo болаттан жасалған 11 ауыстырылатын битпен жабдықталған. Оның көмегімен электр жабдықтарын, сағаттарды, көзілдіріктерді, балалар ойыншықтарын, шағын тұрмыстық техниканы және т.б. жөндеуге болады. Бұрауыш үйде немесе шеберханада таптырмас көмекші болады. Қайтымды механизм жұмыстың ыңғайлылығы мен жылдамдығын арттырады, ал қолдар аз шаршайды. Артықшылықтары Жиынтықтағы қашаулардың беріктігі мен беріктігін олар жасалған тозуға төзімді CrMo болаты қамтамасыз етеді. Жиынтықта жұмыс битін тасымалдау және сақтау кезінде зақымданудан қорғауға арналған қорғаныс қақпағы бар. Биттің ұштары магниттелген, сондықтан бекіткіштерді битке қойып, бір қолды босатуға болады. Smart Push механизмі корпустағы түймені басқан кезде бит ұстағышын автоматты түрде сырғытады. Екі компонентті тұтқаның эргономикалық пішіні бар, соның арқасында нақты жұмыстарды орындау ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 29 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.156 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 11 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996119304 |
- Бағасы: 6 248 ₸

