
Қайтымды бұрауыш, SmartPush механизмі 12 дана, S2 Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Smart Push механизмі бар Gross 11611 реверсивті бұрағыш РН, SL және TORX типті бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 1/4 дюймдік білігі бар 12 бит S2 болаттан жасалған. Қайтымды механизм есебінен жұмыстарды жүргізу жылдамдығы артады. Бұрауыш әмбебап, себебі оның көмегімен 1/4 дюймдік білігі бар ұзындығы 25 мм кез келген биттерді пайдалануға болады. Бұл жеке шеберлерге ғана емес, кәсіпқойларға да пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары сапа — биттер тозуға төзімді жапондық S2 болаттан жасалған. Магниттелген биттер — өздігінен бұрап тұратын бұранданы орнатуға және бекітілген бөлікті бос қолыңызбен ұстауға болады. Smart Push механизмі — корпустағы түймені басқан кезде биттерді сақтауға арналған бөлім автоматты түрде ашылады. Жұмысқа ыңғайлылық — эргономикалық пішіндегі екі бөліктен тұратын тұтқа қолдың шаршауын азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.293 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 12 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996119298 |
- Бағасы: 6 858 ₸

