
Эмальдарға арналған флейта қылтаяқшасы, 50 x 12 мм, табиғи қыл, пластик сабы, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
83352 ені 50 мм және қалыңдығы 12 мм эмальдарға арналған Matrix флейта щеткасы акрил, алкид және еріткіш негізіндегі эмальдарды қоса алғанда, эмальдармен жұмыс істеуге арналған. Табиғи қылшықтар тозуға және агрессивті сұйықтықтардың әсеріне төзімді, ал бөлінген ұштарының арқасында бояуды жақсы сіңіреді және береді. Қылшықтардың жоғары тығыздығы сапалы жабын алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Табиғи, ашық түсті, қос пісірілген қылшықтар бояудың тамаша қоршауын және сақталуын қамтамасыз етеді, сонымен қатар оны бетіне біркелкі таратады. Қылшықтар мұқият таңдалған эпоксидті шайырмен, сыналармен және брекетпен мықтап бекітіледі. Пластикалық сыналар жуу немесе жібіту кезінде деформацияланбайды, бұл құралдың беріктігін қамтамасыз етеді. Бекіткіште тоттан қорғау үшін арнайы жабын бар. Тұтқаның пішіні шебер ұзақ уақыт жұмыс істегенде де шаршамайтындай етіп жасалған. Тұтқада бояу щеткасын бояу шелегіне немесе құмыраға бекітуге мүмкіндік беретін ойық бар. Ыңғайлы сақтау үшін тұтқада щетканы ілуге болатын тесік бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 51 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.041 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 12 мм |
| Штрих-код | 4606800045683 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 282 ₸

