
Эмальдарға арналған радиаторлы бояу жаққыш, 70 x 12 мм, табиғи қыл, пластикалық тұтқа, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені 70 мм және қалыңдығы 12 мм эмальдарға арналған 83359 радиаторлық Matrix жаққышы акрил, алкид негізіндегі және еріткіш негізіндегі эмальдарды қоса алғанда, эмальдармен жұмыс істеуге арналған. Табиғи қылшықтар тозуға және агрессивті сұйықтықтардың әсеріне төзімді, ал бөлінген ұштарының арқасында бояуды жақсы сіңіреді және береді. Қылшықтардың жоғары тығыздығы сапалы жабын алуға мүмкіндік береді. Қылқаламда жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы ұзартылған тұтқасы бар. Артықшылықтары Табиғи, ашық түсті, қос пісірілген қылшықтар бояудың тамаша қоршауын және сақталуын қамтамасыз етеді, сонымен қатар оны бетіне біркелкі таратады. Қылшықтар мұқият таңдалған эпоксидті шайырмен, сыналармен және брекетпен мықтап бекітіледі. Пластикалық сыналар жуу немесе жібіту кезінде деформацияланбайды, бұл құралдың беріктігін қамтамасыз етеді. Бекіткіште тоттан қорғау үшін арнайы жабын бар. Тұтқаның пішіні шебер ұзақ уақыт жұмыс істегенде де шаршамайтындай етіп жасалған. Ыңғайлы сақтау үшін тұтқада щетканы ілуге болатын тесік бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 72 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 12 мм |
| Ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4606800045744 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 522 ₸

