
Лактарға арналған флейта қылтаяқшасы, 50 x 12 мм, жасанды қыл, пластик сабы, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Лактарға арналған Matrix 83363 флейта щеткасы ені 50 мм және қалыңдығы 12 мм акрил, су және табиғи негіздегі лактарды қолдану арқылы әрлеу жұмыстары үшін қолданылады. Онымен шағын учаскелерді лактау ыңғайлы. Жасанды қылшықтар жоғары тұрақтылықпен және серпімділікпен ерекшеленеді, сондықтан щетка берік және жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Соңғы қабат ұштарында бөлінген қылшық талшықтарының арқасында тегіс. Сыналар пластиктен жасалған, ал қылшықтар сапалы эпоксидті шайырмен желімделген, сондықтан щетка бірнеше рет жууға және сулауға төтеп бере алады. Бандаж коррозияға ұшырамайды, өйткені қорғаныш жабыны бар. Тұтқаның пішіні ұзақ мерзімді жұмыс үшін оңтайлы, сондықтан бояу кезінде қол шаршамайды. Тұтқада ілуге арналған тесік бар, ал жұмыстағы үзіліс кезінде щетканы шелектің немесе құмыраның шетіне бекітуге болады — бұл үшін арнайы ойық қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 206 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.044 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қалыңдық | 12 мм |
| Штрих-код | 4606800045775 |
| Қыл | жасанды |
- Бағасы: 315 ₸

