
Ағаш өңдеуге арналған жалпақ бояу щеткасы, 120 x 25 мм, аралас қылшықтар, пластикалық тұтқа, матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
83377 ені 120 мм және қалыңдығы 25 мм ағаш өңдеуге арналған матрицалық жалпақ щетка сіңдірулердің, желімдердің, праймерлердің және басқа ағаш өңдеу қосылыстарының кез келген түрімен қолданылады. Аралас қылшықтар ұштарында бөлінген және құрамында табиғи талшықтар бар, сондықтан щетка бояулар мен лактарды жақсы сіңіреді және босатады. Жасанды түк су құрамдарын пайдаланған кезде қылшықтарды деформацияланудан қорғайды. Қылшықтардың жоғары тығыздығы жұмыстың жақсы өнімділігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Қылшықтардың тозуға төзімділігі жоғары, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді. Пластикалық сыналар, бірегей құрамдағы эпоксидті желім және берік брекет қылшықтардың тұтқаға мықтап бекітілуін және жоғары жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Сыналарға су және агрессивті жабындар әсер етпейді, бұл щетканың қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді. Коррозияға қарсы жабын таңғышты тоттың пайда болуынан қорғайды. Эргономикалық тұтқа ұзақ бояу кезінде шаршауды тудырмайды. Тұтқада ілу үшін саңылау қарастырылған, сондықтан щетканы кептіруге және тік күйде сақтауға болады. Тұтқадағы арнайы ойық бояу щеткасы бар контейнерге щетканы бекітуге мүмкіндік береді: банка, шелек, ванна.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 116 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.141 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 25 мм |
| Ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4606800045850 |
| Қыл | аралас |
- Бағасы: 1 304 ₸

