
Қасбеттік жұмыстарға арналған дөңгелек маховая жаққыш, 80 мм, табиғи қыл, пластикалық тұтқа, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 80 мм қасбеттік жұмыстарға арналған Matrix маховик щеткасы 83397 кедір-бұдыр беттерді және кең аумақтарды бояуға арналған. Қасбеттік жұмыстарды жүргізу кезінде қолданылады. Жұмыс бөлігі ұштары жарылған жоғары сапалы табиғи қылшықтардан (ТОПС көрсеткіші 70%—дан төмен емес) жасалған, ол бояудың үлкен көлемін жинайды және сақтайды - бұл қылқаламның жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Қылшықтар агрессивті ортаның әсеріне төзімді, сондықтан еріткіш негізіндегі лак-бояу материалдарымен бірге пайдалануға болады. Артықшылықтары Қылқаламның жұмыс бөлігі бояудың бетіне тамаша таралуын қамтамасыз ететін қос дәнекерленген табиғи қылшықтардан жасалған, соның арқасында бояудың жоғары сапасына қол жеткізіледі. Қылшықтар бірегей құрамды эпоксидті желіммен, сыналармен және таңғышпен бекітіледі, сондықтан ол сумен немесе химиялық заттармен ұзақ уақыт байланыста болған кезде құлап кетпейді. Қылқалам ұзаққа созылады, өйткені пластикалық сыналар сынбайды және суланған кезде щетканың деформациялануына жол бермейді. Қорғаныс жабыны таңғышты коррозияның пайда болуынан қорғайды. Ыңғайлы пластикалық тұтқа шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Тұтқадағы арнайы кертпеш құралды бояу ыдысына, соның ішінде ваннаға бекітуге қызмет етеді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Қылқаламды сақтауға ыңғайлы — оны тұтқадағы тесік арқылы іліп қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 87 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 87 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Топ | Кисти "по назначению" MATRIX COLOR LINE |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 833-"Мақсаты бойынша" пластикалық сабы бар қылқаламдар MATRIX COLOR LINE |
| Диаметрі | 80 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 50 мм |
| Штрих-код | 4606800046000 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 1 854 ₸

