
Соңы басы көп өлшемді, CrV, 6-21 мм, шаршы өлшемі 3/8, CrV, хромдалған өрескел
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3/8 дюймдік шаршы CrV-тобындағы болаттан жасалған хромдалған Gross 13191 көп өлшемді соңғы розетка өлшемі 6-21 мм болттармен және гайкалармен бекітуге арналған. Әмбебап көпөлшемді конструкция бірден бірнеше жабдықты ауыстыруға мүмкіндік береді. Жоғары сапалы өнімділіктің арқасында соңғы розетка кәсіби мәселелерді шешу үшін пайдаланылуы мүмкін.Артықшылықтарыжоғары ресурс және тозуға төзімділік — басы хром-ванадий тобындағы жоғары сапалы болаттан жасалған.Коррозиядан қорғау — жылтыратылған хром жабыны соңғы бастың қызмет ету мерзімін ұзартады.Беріктік — болаттың қаттылығы 48 HRC құрайды, бұл деформацияға төзімділік қабілетін арттырады, сондықтан соңғы басы қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 123 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.191 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Бастың максималды өлшемі | 21 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 6 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | көпөлшемді |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996042411 |
- Бағасы: 1 625 ₸

