
Т25 ендірмесі сынған бас, 1/4 шаршы, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
T25 Stels 13805 кірістіру битінің басы, 1/4 дюймдік шаршы, CrV, ішкі Torx профилі бар болттарды, гайкаларды және басқа бекіткіштерді бұрау және алу үшін қолданылады. Ол гаражда, автокөліктерге техникалық қызмет көрсету орталықтарында және жөндеу шеберханаларында жұмыс істеуге арналған. Артықшылықтары Бит жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, бұл оның ең жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Шеткі басы хром-ванадийлі болаттан жасалған, сондықтан тозуға төзімділігі жоғары және қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Күңгірт хром-никельді жабын коррозияның пайда болуына жол бермейді. Баста оның сырғып кетуін болдырмайтын арнайы ойықтар бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 37 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 12 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.021 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Болат маркасы | CrV |
| Мақсаты | для автомобиля |
| Ерекшеліктері | кірістірумен |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | T25 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996042268 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

