
Шеткі басы ұзартылған, 10 мм, алтыбұрышты, CrV, 1/2 Stels шаршы астында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/2 дюйм, 10 мм шаршыға арналған CrV болаттан жасалған Stels 13839 ұзартылған 6 жақты шеткі басы бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған. Ұзартылған профиль бекіткіштерді биік шпилькаларға орнатуға және бөлшектеуге және жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Mdash бөлігімен жанасу аймағы ұлғайған динамикалық профиль; жоғары жүктеме кезінде болттардың, гайкалардың және басқа болттардың шеттерінің зақымдану қаупі барынша азайтылады. Mdash жоғары сапалы өнімділігі; хром-ванадий тобының болаты өнімнің тозуға төзімділігі мен қызмет ету мерзімін арттырады. Жұмыс бөлігінің материалының қаттылығы 42 HRC mdash; ауыстыру басы тіпті жоғары жүктемелерге оңай төтеп бере алады. Mdash коррозияға қарсы қорғаныс; басына күңгірт хром жабыны қолданылады. Mdash арнайы ойықтары; басы майланған қолдарда да сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 77 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 22 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.096 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Болат маркасы | CrV |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ұзартылған |
| Бастың өлшемі | 10 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996042459 |
- Бағасы: 892 ₸

